Apie mus 

VšĮ „Teatro informacijos centras“ buvo įsteigtas 2020m. liepos 28d. Kristinos Savickienės ir Agnės Biliūnaitės. Pagrindinis Teatro informacijos centro tikslas – nuolat pristatyti Lietuvos teatrą užsienyje, skatinti Lietuvos teatro kūrėjų tarptautiškumą, stiprinti Lietuvos teatro žinomumą pasaulyje. Kita svarbi veiklos kryptis – su teatru susijusių duomenų, informacijos rinkimas ir pristatymas Lietuvos ir užsienio auditorijoms. Jau pačiame Teatro informacijos centro pavadinime atsispindi siekis tapti esminės su teatru, jo kūrėjais, spektakliais, istorija, statistika, vadyba, techniniais parametrais, edukacija susijusios informacijos centru tiems, kas jos ieško – užsienio prodiuseriams, gastrolių organizatoriams, koprodukcijų iniciatoriams, užsienio festivaliams, kritikams, rezidencijų atstovams ir kt. 

Organizacijos direktorė Kristina Savickienė yra tarptautinio teatrų festivalio „Sirenos“ meno vadovė, Lietuvos nacionalinio dramos teatro prodiuserė.

Projektų vadovė Agnė Biliūnaitė šiuo metu dirba LRT kultūros turinio redaktore, 2015-2019m. dirbo Lietuvos kultūros atašė Kinijoje ir Pietų Korėjoje, yra baigusi VDA UNESCO Kultūros politikos ir kultūros vadybos magistrą. 

Projektų vadovas Vidas Bizunevičius yra teatro prodiuseris, įvairių tarptautinių projektų  dalyvis ir iniciatorius, aktyviai veikiantis tarptautinėje teatro rinkoje.  Baigęs VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų studijas,  jis taip pat dirba Lietuvos nacionaliniame dramos teatre tarptautinių projektų prodiuseriu ir užsienio gastrolių vadybininku.   


info@lithuaniantheatre.com

www.lithuaniantheatre.com

© Lietuvos teatro informacijos centras,  2021 

Įm. kodas 305595989